Ogólnie o przeprowadzkach

Ceny przeprowadzki w Łodzi – co się na nie składa?

W Łodzi działa wiele firm zajmujących się przeprowadzkami na terenie tego miasta, i choć ceny są dość zróżnicowane, to jednak dość łatwo da się określić kryteria, którymi kierują się takie firmy podczas wyceny każdej realizowanej przeprowadzki. Jak to wygląda w przypadku Łodzi?

Opłata za godzinę pracy ekipy

Zazwyczaj ceny przeprowadzki w Łodzi rozliczane są po prostu za czas pracy ekipy zajmującej się naszą przeprowadzką. W ramach takiej ceny najczęściej dostajemy już pojazd do przeprowadzki oraz średnio 2 osoby zajmujące się przenoszeniem naszych rzeczy, jak i ich ładowaniem na samochód. Płacimy za każdą rozpoczętą godzinę pracy tych ludzi, a cena potrafi być zależna na przykład od tego na którym piętrze mieszkamy. Za wyprowadzkę na parterze na pewno zapłacimy więc mniej niż w przypadku, gdzie rzeczy będą znoszone z, na przykład, 5 piętra. Ceny są różne, ale godzina średnio może nas kosztować od 80 do 120zł.

Ważna wielkość pojazdu

Bardzo istotne, dla wysokości ceny, jest także wielkość naszego pojazdu. Firmy oferujące przeprowadzki łódź mogą bowiem dysponować dość dużą flotą samochodów, które różnią się pojemnością, przestrzenią załadunkową. Im większy samochód jest nam potrzebny tym większa będzie cena. Wzrasta ona zazwyczaj mniej więcej o połowę, w stosunku do podstawowej oferty, a więc dla najmniejszego samochodu znajdującego się w danej firmie.

Dzień realizacji przeprowadzki

Miejsca rozładunkowe i liczba osób

W ramach podstawowej ceny firmy z Łodzi najczęściej oferują pracę około dwóch ludzi, jeden samochód oraz załadowanie pojazdu i rozładowanie w dwóch różnych lokalizacjach. Jeśli nasza przeprowadzka ma być łączona, a więc będziemy zbierali rzeczy z kilku miejsc, to każdy taki przystanek także będzie nas kosztował. Cena to około 50zł za każde dodatkowe miejsce zatrzymania się na załadunek lub rozładunek rzeczy z pojazdu. Podobnie sprawa wygląda z powiększeniem standardowej ekipy zajmującej się wyprowadzką. Praca każdej dodatkowej osoby będzie nas osobno kosztowała i w tym wypadku ceny są naprawdę mocno zróżnicowane.

Wyjazd poza obręb Łodzi

Zdarza się także, że wyprowadzamy się z Łodzi gdzieś na jej peryferia, do ościennych miejscowości. W takim wypadku firma transportowa może zażądać od nas dopłaty. Na szczęście jednak nie są to ogromne kwoty.

Firma do przeprowadzki w Łodzi

Jeśli szukacie sprawdzonej firmy do przeprowadzki w Łodzi z pewnością powinniście zapoznać się z ofertą firmy Fortis przeprowadzki Łódź pracownicy firmy pracują 7 dni w tygodniu w godzinach od 8 do 20, po to by realizować dla Państwa wszystkie typy relokacji krajowych i międzynarodowych.

Dodaj komentarz