Porady dla firm

By Tobie i firmie było łatwiej w trakcie przeprowadzki

Pakowanie- jedna z najważniejszych części przeprowadzki. Wreszcie ten dzień przybywa i jesteś gotowy do pracy. Ale jak się spakować? Istnieje system. Umieść wszystkie meble w jednym oczywistym miejscu tak, że firma przeprowadzkowa będzie mogła załadować je do samochodu w pierwszej kolejności. Pakuj pudełka z załączeniem etykiet stosowanych na każdym, aby można było starannie układać .

Napisz nazwę pokoju na etykiecie. Możesz też pod nazwą podać krótki opis treści np. garnki, książki, koce, pościel. Następnie polecam zaznaczyć liczbę pudełek zapakowanych do każdego pokoju. Ewentualnie masz 8 pudełek zapakowanych do kuchni. Zrób to dla każdego pokoju. Upewnij się, że suma wszystkich pudełek poszczególnych zgadza się z wielkością sumy ogólnej liczby pudełek w całym domu. To pomoże Ci określić ewentualnie, którego pudełka może brakować.

Masz plan domu , do którego się przeniesiesz no to będziesz mieć od razu porządek w nowym domu. Teraz mamy jasny obraz tego co się dzieje i ile pudełek będzie przeznaczonych do tego samego pokoju w nowym domu . To oczywiście może pomóc Tobie i przeprowadzkowej firmie. Naklejki na pudełkach powinni informować o tym, że dane pudełko jest wypełnione za pomocą łamliwych elementów, odpowiednio folią owiń wszystkie meble, a porcelanę czy szkło trzymaj w plastikowych pudełkach, niech tam też znajdzie się folia pęcherzykowa, kartony, i gazety. Pudełka należy najpierw otworzyć- polecam użycie możliwych do zidentyfikowania kolorów etykiet do natychmiastowego rozpoznania. Twoja lista może pójść do twojego agenta ubezpieczeniowego.

Kwestia ubezpieczenia sama w sobie jest to obszar do którego zwykle podchodzi się z niepokojem, dlatego trzeba być dość zorientowanym i należy zasięgnąć porady zarówno u firmy przeprowadzkowej jak i u dostawcy usług ubezpieczenia, w rzeczywistości wszystkie zainteresowane strony znają się w zakresie świadczenia ubezpieczenia. Pamiętaj, będziesz bardzo zmęczony na tym etapie. Więc jeszcze jedna rzecz do zrobienia, kiedy uda ci się spakować ostatnie elementy to fakt, że nie zapominasz o potrzebach dzieci i zwierząt domowych. Również polecam zaplanować przestrzeń w swoim samochodzie, aby wziąć jedzenie i to jest całkiem normalne dla firmy przeprowadzkowej, że nie odmowy przewozu zawartości lodówki i spiżarni.

Przeprowadzkowa firma jednak zwykle nie zabiera roślin doniczkowych. Przed wyjazdem upewnij się, że dom jest zamknięty, że jest wyłączony prąd i woda. Ważne jest przekazanie kluczy do odpowiednich ludzi. Pamiętaj, aby podać swoją pocztę, numer telefonu do wszystkich osób instytucji i osób, dla których jest to ważne. Zaplanuj wszystko dobrze, a będziesz zaskoczony jak łatwo wszystko pójdzie. Szczęśliwej przeprowadzki! Upewnij się, że zrobisz to co do ciebie należy, również w odniesieniu do wymagań prawnych i standardów pracy.

Ten artykuł został napisany, aby pomóc ci wyznaczyć dobrą ścieżkę w tym stresującym momencie. Powodzenia!

Dodaj komentarz