Oferta firmy realizującej przeprowadzki

Firma Fortis przeprowadzki to przedsiębiorstwo przeprowadzkowe którego siedziba znajduje się w Łodzi. Nie oznacza to jednak, że firma realizuje wyłącznie przeprowadzki w Łodzi, ponieważ przedsiębiorstwo oprócz tych realizacji zajmuje się również kompleksową realizacją przeprowadzek międzymiastowych oraz międzynarodowych. W ofercie firmy znajdują się zarówno usługi typu „door to door”, standardowe przeprowadzki (polegające jedynie na zaniesieniu transporcie i wniesieniu mienia), jak i sam transport.

W jaki sposób łódzka firma przeprowadzkowa Fortis wycenia swoje usługi?

Łódzka firma przeprowadzkowa Fortis oferuje swoim klientom dwie opcje wyceny przeprowadzki:

  • Wycena przeprowadzki w formie stawki godzinowej – metoda ta polega na telefonicznym umówieniu się z konsultantem przeprowadzkowym zatrudnionym w Łódzkiej firmie na stawkę godzinową (90 złotych za godzinę pracy dwuosobowej ekipy). Z wyceny przeprowadzki w formie stawki godzinowej korzystają przede wszystkim mieszkańcy Łodzi którzy planują niewielką przeprowadzkę. Niekwestionowaną zaletą tej opcji wyceny przeprowadzki jest możliwość interaktywnego zamówienia przeprowadzki i co za tym idzie krótszy czas oczekiwania na realizację usługi.
  •  Wycena przeprowadzki w oparciu o wizytę przedstawiciela handlowego – metoda ta polega na zaproszeniu do domu lub mieszkania przedstawiciela handlowego firmy Fortis przeprowadzki, podczas tak zwanych oględzin dokonuje on spisu wszystkich przedmiotów znajdujących się w mieszkaniu oraz podaje szacunkowy koszt wykonania usługi. Z tej opcji wyceny najczęściej korzystają klienci którzy mają do zrealizowania większe przeprowadzki (przeprowadzki apartamentów, domów, mieszkań biur) często są to przeprowadzki międzymiastowe lub międzynarodowe.

Oferta firmy przeprowadzkowej

Oferta firmy przeprowadzkowej Fortis, dlaczego warto się z nią zapoznać?

Mimo iż na Łódzkim rynku przeprowadzkowym działa kilkadziesiąt firm przeprowadzkowych,  podczas zmiany miejsca zamieszkania z pewnością powinniśmy pomyśleć o łódzkiej firmie przeprowadzkowej ponieważ oferta firmy przeprowadzkowej obejmuje:

  • firma Fortis oferuje swoim klientom elastyczne metody wyceny przeprowadzki,
  • przedsiębiorstwo posiada flotę kilkudziesięciu samochodów ciężarowych i dostawczych, przez co jest w stanie dopasować rozmiar samochodu przeprowadzkowego do rozmiaru naszej przeprowadzki i zoptymalizować koszty wykonania usługi,
  • instytucja posiada pakiet ubezpieczeń obejmujących nie tylko ubezpieczenie OCP przewoźnika, lecz również ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilno prawnej z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej.

Jeśli zainteresowała Cię oferta firmy Fortis przeprowadzki z pewnością powinieneś odwiedzić stronę internetową przedsiębiorstwa i zapoznać się z nią w pełni.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Oferta firmy realizującej przeprowadzki, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Dodaj komentarz